fb

Kabiny infrared – sauna w nowoczesnej odsłonie z Chodzieży, Piły, Trzcianki i Wągrowca

Ciepło ma zbawienny wpływ na ludzki organizm. Wiedzą o tym nie tylko naukowcy i lekarze, ale także każdy, kto regularnie odwiedza fińskie łaźnie, gdzie poddaje się działaniu wysokiej temperatury. Teraz możesz zapewnić sobie relaksujące seanse cieplne we własnym domu. Zapraszam do poznania oferty saun i kominków.

Prezentujemy ofertę kabin infrared, czyli pomieszczeń wyposażonych w lampy emitujące światło podczerwone. Jego korzystny wpływ na tkanki całego ciała został udowodniony w badaniach naukowych. Co więcej, wykazuje ono skuteczniejsze działanie niż tradycyjne fińskie łaźnie, ponieważ promieniowanie infrared wnika głębiej, docierając do wszystkich komórek organizmu.

Jeśli chcesz zapewnić sobie stały dostęp do leczniczego wpływu podczerwieni, możesz zlecić nam instalację kabiny infrared we własnym domu. Zaprojektujemy i wykonamy ją zgodnie z Twoimi wytycznymi. Doradzimy Ci także najkorzystniejsze opcje do wyboru. Takie pomieszczenie nie wymaga wiele miejsca, dlatego można je zorganizować niemal w każdym budynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

O firmie Magwent

Firma Magwent z siedzibą w Chodzieży to specjaliści w budowie saun, wkładów i obudów kominkowych, a także piecyków wolnostojących i innych rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej. Dostępność różnorodnych systemów ogrzewania budynków jest obecnie niezwykle szeroka. W tak bogatej i zróżnicowanej ofercie często trudno wybrać metodę, która sprawdzi się najlepiej – będzie najkorzystniejsza pod względem ekonomicznym i zapewni komfort użytkownikom. Jeśli Ty także masz wątpliwości, jaki system ogrzewania wybrać, służymy Ci pomocą. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, dlatego z przyjemnością dobierzemy dla Ciebie najlepszy kocioł na pellet, wkład kominkowy czy system wentylacji wyposażony w rekuperator. Ale to nie wszystko, ponieważ zajmujemy się także budową saun, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Bierzemy pod uwagę także specyfikę budynku, w którym takie pomieszczenie się znajdzie. Możesz zlecić nam projekt i budowę saun klasycznych, ale także nowoczesnych rozwiązań w postaci kabin typu infrared wykorzystujących promieniowanie podczerwone. Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy odpowiedzą na każde pytanie związane z budową saun, doborem pieców i ich wydajnością, zachęcamy do kontaktu. Nasza wiedza i doskonała jakość usług zostały docenione licznymi certyfikatami i wyróżnieniami.

Kontakt

Wiosny Ludów 3b, Chodzież

© 2021 All rights reserved.