fb

Montaż kominków i inne usługi z Chodzieży, Piły, Trzcianki i Wągrowca

Firma Magwent z Chodzieży to specjaliści w dziedzinie technologii grzewczych, a w szczególności rozwiązań do domów jednorodzinnych i mieszkań. Zajmujemy się montażem kominków, kabin infrared, pieców na pellet, kominów i wielu innych systemów służących efektywnemu ogrzewaniu pomieszczeń. Zlecając nam wykonanie usługi, zyskujesz pewność współpracy z profesjonalistami. Zaufało nam liczne grono klientów, a wysoka jakość naszych działań zyskała uznanie także w postaci certyfikatów i wyróżnień. Zachęcamy do skorzystania z oferty szczególnie osoby poszukujące nowatorskich rozwiązań – ekologicznych i oszczędnych.

Pracujemy kompleksowo – zaczynamy od wykonania projektu, który uwzględnia potrzeby klienta, następnie przeprowadzamy montaż kominków lub innych urządzeń, a także służymy pomocą serwisową w razie usterek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług. Jeśli masz pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

 

O firmie Magwent

Firma Magwent z siedzibą w Chodzieży to specjaliści w budowie saun, wkładów i obudów kominkowych, a także piecyków wolnostojących i innych rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej. Dostępność różnorodnych systemów ogrzewania budynków jest obecnie niezwykle szeroka. W tak bogatej i zróżnicowanej ofercie często trudno wybrać metodę, która sprawdzi się najlepiej – będzie najkorzystniejsza pod względem ekonomicznym i zapewni komfort użytkownikom. Jeśli Ty także masz wątpliwości, jaki system ogrzewania wybrać, służymy Ci pomocą. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, dlatego z przyjemnością dobierzemy dla Ciebie najlepszy kocioł na pellet, wkład kominkowy czy system wentylacji wyposażony w rekuperator. Ale to nie wszystko, ponieważ zajmujemy się także budową saun, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Bierzemy pod uwagę także specyfikę budynku, w którym takie pomieszczenie się znajdzie. Możesz zlecić nam projekt i budowę saun klasycznych, ale także nowoczesnych rozwiązań w postaci kabin typu infrared wykorzystujących promieniowanie podczerwone. Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy odpowiedzą na każde pytanie związane z budową saun, doborem pieców i ich wydajnością, zachęcamy do kontaktu. Nasza wiedza i doskonała jakość usług zostały docenione licznymi certyfikatami i wyróżnieniami.

Kontakt

Wiosny Ludów 3b, Chodzież

© 2021 All rights reserved.